Állás – gyógypedagógus vagy fejlesztő pedagógus

Károlyi István Gyermekközpont

a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

pályázatot hirdet

gyógypedagógus vagy fejlesztő pedagógus

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Pest megye, 2153 Fót, Vörösmarty tér 2.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

A Gyermekközpontban elhelyezett speciális szükségletű gyermekek, különleges szükségletű gyermekek és kísérő nélküli kiskorúak és utógondozói ellátott fiatal felnőttek egyéni szükséglethez igazodó személyiségfejlődésük elősegítése. Egyéni és csoportos terápiák végzése, tanácsadás.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

•         Főiskola, gyógypedagógus, felsőfokú pedagógus szakképzettség, művészetterapeuta, szociálpedagógus szakképesítés,

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

•         Gyermekotthonban szerzett – legalább 1 év szakmai tapasztalat

Elvárt kompetenciák:

•         Empátia, tolerancia, határozottság, csapatmunka, rugalmasság, következetesség, döntésképesség,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

•         Iskolai végzettséget igazoló iratok, szakmai önéletrajz, erkölcsi bizonyítvány, nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul adatainak pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. március 1.

A pályázatok benyújtásának módja:

•         Postai úton, a pályázatnak a Károlyi István Gyermekközpont címére történő megküldésével (2153 Fót, Vörösmarty tér 2. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: HR/0015-004/2018 , valamint a munkakör megnevezését: gyógypedagógus vagy fejlesztő pedagógus.

•         Elektronikus úton Cinke Ferencné részére a ferencne.cinke@kigyk.eu E-mail címen keresztül

A pályázat elbírálásának határideje: 2018. április 1.

  • Nincs jövőbeli esemény

Időjárás

Fót
2018-05-23, 18:26
Részben napos
E
26°C
7 km/h
Hő-érzet: 26°C
Nyomás: 1020 mb
Pára: 55%
Szelek: 7 km/h E
Széllökések: 11 km/h
UV-Index: 2
Napkelte: 04:57
Napnyugta: 20:23
More forecast...

Archívum